Nowa Inwestycja – Broniewskiego 15

Powrót do centrum

Każdy marzy o komfortowym apartamencie w dogodnej i atrakcyjnej lokalizacji. Najlepiej w centrum miasta, a zarazem w spokojnej okolicy. Nasze nowe Apartamenty pozwolą te marzenia urzeczywistnić. Nasza oferta skierowana jest do tych osób, które chcą być w centrum wydarzeń, a także cenią sobie wysoki standard, wygodę i lubią mieć wszystko, co istotne, w zasięgu ręki.

W mieście z przyszłością

Miasto Bielsko-Biała położone u podnóża Beskidów, niedaleko granicy czeskiej i słowackiej, nad rzeką – Białą, niewątpliwie wygrało los na loterii jeśli chodzi o położenie geograficzne. Dodajmy do tego bogatą historię, perły architektury, szlaki i trasy turystyczne, malownicze zakątki i bliskość natury, a także prężnie rozwijający się rynek pracy i duży potencjał rozwojowy, a otrzymamy odpowiedź a pytanie, dlaczego warto tu mieszkać.

W centrum i w pięknej okolicy

Nowe apartamenty w centrum Bielska-Białej to połączenie komfortu życia w centrum miasta z malowniczym otoczeniem. Apartamenty zlokalizowane na ulicy Broniewskiego 15, zostały zaprojektowane przez współczesnych architektów, tak aby tworzyły nowoczesne a zarazem funkcjonalne, wygodne i jasne przestrzenie.

Nowoczesna stylistyka sprawia, że budynek harmonijnie wkomponowuje się w krajobraz. Urokliwa miejska zabudowa, niedalekie sąsiedztwo parku, teatru, ratusza i zakola rzeki ze ścieżka rowerową – to tylko cześć atutów tej lokalizacji. W pobliżu mieszczą się także przytulne knajpki, sklepy oraz filharmonia. Mimo tego, że jest to śródmieście, natężenie ruchu oraz hałas nie są tu wysokie, a okolica jest spokojna i regularnie patrolowana. Każdy może czuć się tutaj komfortowo i bezpiecznie.

Wymarzona lokalizacja

Kto ma wszędzie blisko, ten może być bardziej aktywny. Lokalizacja w śródmieściu to propozycja da wszystkich, którzy cenią sobie czas, ekonomiczne rozwiązania, logistykę i efektywność. Śródmieście to dobrze skomunikowana część miasta – można stamtąd dojechać praktycznie do każdej dzielnicy Bielska-Białej. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji można szybko załatwić swoje sprawy w urzędzie, biurze czy banku, zrobić zakupy, a w wolnym czasie pójść pieszo do teatru, kawiarni, kina czy biblioteki, bądź na koncert do filharmonii. Teren jest przyjazny również da młodszych mieszkańców: w okolicy mieszczą się szkoły, przedszkola i liczne place zabaw. Niedaleko znajdują się tereny w zielone, park, rzeka, prężnie rozwijająca się sieć ścieżek rowerowych oraz w bardzo bliskiej odległości – stadion sportowy. Znajdziemy tu przestrzeń zarówno do pracy, działania czy nauki, jak i do odpoczynku oraz zabawy.

Jakość, komfort i bezpieczeństwo

Apartamenty przy ul. Broniewskiego 15 charakteryzuje racjonalnie zagospodarowana, funkcjonalnie zorganizowana i estetycznie zaprojektowana przestrzeń. Dzięki dużym oknom i płaszczyznom ścian wnętrza są jasne i przestronne. Kuchnia otwarta na salon łączy wygodę z nowoczesnością. Podwyższony standard deweloperski gwarantuje najwyższą jakość wykończenia, poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań, znakomitej jakości materiałów oraz technologii.

Budynek jest wyposażony w windę. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe oraz garaże na duch kondygnacjach – czyli to, co każdemu właścicielowi czterech kółek jest absolutnie niezbędne w przestrzeni miejskiej. A z racji lokalizacji w spokojnej i często patrolowanej okolicy mieszkańcy nie musza się martwić o bezpieczeństwo swoich pojazdów.

Osoby prowadzące aktywny tryb życia, a jednocześnie ceniące sobie swoją przestrzeń, bezpieczeństwo oraz wygodę z pewnością docenią te nowoczesne i przemyślane rozwiązania.

APARTAMENTY W ŚCISŁYM CENTRUM

Zalety inwestycji

Nowoczesność
Dogodna lokalizacja
Jasne przestrzenie
Komfortowo zaprojektowane
Atrakcyjne otoczenie
Bezpieczeństwo
Ekonomia rozwiązań
Najwyższa jakość wykonania
Kuchnia otwarta na salon
Wysoki standard
APARTAMENTY W ŚCISŁYM CENTRUM

Idealne miejsce do zamieszkania

Bielsko-Biała to miasto nad rzeka Białą, położone u stóp Beskidu Małego i Śląskiego, niedaleko granicy czeskiej i słowackiej. Malownicze krajobrazy, góry na horyzoncie, otoczenie lasów, bogactwo architektury, szlaków i tras turystycznych pieszo – rowerowych – dla tych zalet miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów natomiast mieszkańcy mogą się tym cieszyć każdego dnia.

Nasze Apartamenty Broniewskiego 15 znajdują się w centrum Bielska-Białej, w śródmieściu. Dogodna lokalizacja sprawia, że w kilka minut można dojść pieszo do ratusza, urzędu miasta czy kompleksów biurowych, handlowych. W okolicy mieszczą się również szkoły, przedszkola oraz liczne place zabaw.

Niedaleko ulicy Broniewskiego znajdują się liczne instytucje kulturalne takie jak filharmonia, teatr, galerie, kina oraz punkty gastronomiczne w postaci restauracji, kawiarni. Mamy tutaj doskonale rozwiniętą infrastrukturę sportową w postaci stadionu miejskiego, ścieżek rowerowo – pieszych. Spacer po parku, popołudnie nad rzeką czy przejażdżka rowerem – to wszystko jest w zasięgu ręki. Dogodne połączenia komunikacyjne sprawiają, że ze śródmieścia można szybko i sprawnie dotrzeć do innych części miasta.

PTTK SZYNDZIELNIA

górskie schronisko turystyczne

ZAMEK SUŁKOWSKICH

zabytek

DĘBOWIEC

stok narciarski

CYGAŃSKI LAS

górskie schronisko turystyczne

STADION MIEJSKI

w Bielsku-Białej

CENTRUM HANDLOWE

Gemini Park

BASENY

kryte i otwarte kąpieliska

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

w ścisłej okolicy

BIELSKIE CENTRUM KULTURY

w Bielsku-Białej

DWORZEC PKP I PKS

w Bielsku-Białej

TEATR POLSKI

w Bielsku-Białej

RYNEK

ZWM

Menu